Адријана Алачки во секси елеганција

By

Фолк-пејачкта Адријана Алачки, која го води кулинарското шоу  „Вкусот со традицијата“,  се појави во елегантно издание на доделувањето на „Гранд при наградите“. Во долга светкавата тоалета, која ја прати линијата на телото и со голи рамена, пејачката ги собра комплиментите на социјалните мрежи. Нејзините обожаватели, пак, коментираа дека во оваа комбинација изгледала и елегантно и секси, особено што во емисијата „Вксуот на традицијата“ таа се појавува во смирени модни изданија.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне