Ај кју“ го промовираа спотот за песната „Мојот крал“

By

Ај кју“ го промовираа спотот за песната „Мојот крал“. Бендот „Ај кју“ го промовира спотот за песната „Мојот крал“. Ова е четврта песна од нивниот најнов албум.

Автор на музиката и тексот е Бојан Трајковски, кој заедно со Дарко Димитров го направија и аранжманот на песната. Спотот се снимаше во Универзална сала и е во реализација на „Горила филм“.

Ќе ви се допадне

Watch Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 2 (https://animefreak.ws/m/011z/ep-2) at AnimeFreak animefreaks official website

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II (Dub) (https://animeflix.nl/m/P1Yn) Episode 12 at website https://animeflix.nl fire force animeflix