Актерот Кирил Трајковски стана татко: Конечно трето па машко

By

Македонскиот актер и музичар Кирил Трајковски – Максим, познат како Марлон Брандо стана татко по третпат. Тој убавите вести ги сподели со пријателите и напиша дека добил син на еден од најголемите христијански празници Воведението на Пресвета богородица.

„Станав татко по третпат. Кај мене излезе трето па машко. Фала господе што на овој празничен ден ми го донесе Симон џуниор. Мојата сопруга е вистинска лавица и раѓа деца арслани. Ирена ти си ми сè“, рече Кирил.

За потсетување, Кирил е во брак со Ирина Донческа со која веќе имаат две ќерки Дениција и Дарја.

 

Ќе ви се допадне

watch anime free. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub) Episode 5

anime stream Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

anime online Naruto

watch anime Fairy Tail

english anime AnimeDao JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub)