Александра ќе го вежба Даниел Данн

By

Поп-пејачот Даниел Данн деновиве го сврте вниманието на јавноста откако се појави во друштво со Александра. Покрај муабетите до каде оди дружбата со Александра, оние кои го познаваат велат дека Данн сакал да почне со вежбање и тренинзи, па затоа и сè почесто бил во друштво со Александра Наумовска, која одамна работи како личен тренер и фитнес-инструктор.

„Со Александра се познаваме одамна и се дружиме. Често знаеме да седнеме на кафе и да разговараме за музиката или за вежбањето“, изјави Данн за „Репортер“

Ќе ви се допадне

AnimeKisa: Rozen Maiden: Meitantei Kunkun - Duell Walzer anime episode Full online free at https://animekisa.in anime online

Dr. Stone: Stone Wars Eve of the Battle Special Feature Episode Full

Watch Someone's Gaze Episode Full

Website https://4anime.biz: Watch Witchblade (Dub) 4anime Episode 24 anime

Rohitab: http://www.rohitab.com/discuss/user/138636-gogoanimelol/

Coub: https://coub.com/gogoanimebe