Без силикони нема сликање: Накова ги препоти фановите

By

Откако Александра Накова стана сопственичка на бутик во Гевгелија, постојано објавува нови фотографии. Секси и провокативна, таа не ги остава рамнодушни фановите на Инстаграм.

„Без силикони нема сликање. Аман Накова ги препоти фановите“, се дел од коментарите на социјалните мрежи.

Старлетата неодамна славеше роденден на ќерката. Предходно се објави со дечкото во када, а летото беше актуелна , откако по враќањето од Белград не замнина во изолација, па полицијата мораше да ја приведе.

 

 

Ќе ви се допадне

KissAnime anime stream: Watch DARLING in the FRANXX Episode 14

4Anime free anime: Watch Attack on Titan (Dub) Episode 19