Бојан ѝ го допре срцето на Марија

By

Пејачката на групата „Ај кју“, Марија Ивановска, објави слика на која нејзиното момче, Бојан Трајковски ѝ ги допира градите. „Ми го допре срцето“, напиша таа покрај фотката. Марија и Бојан се веќе неколку години во врска, но долго време криеја дека се заедно. Тие беа особено актуелни минатата година кога ја претставуваа Македонија на „Евровизија“ во Лисабон, Португалија, со песната Lost and Found.

Ќе ви се допадне

4Anime bleach 4anime: Watch Horimiya Episode 9

AnimeFreak animefreak one piece: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 26