Боки 13 целиот во џинс во центарот на Скопје

By

Во фармерки и џинс-комбинација сосе чизми-каубојки, Боки 13 е забележан како се шета во центарот на Скопје. Фотографијата осамна на социјалните мрежи, а Бојан е фатен спроти Зелен пазар на влезот на паркингот на Градската болница. Тој е во придружба на двајца полицајци. За потсетување, Бојан беше осуден на 9 години затвор за предметот „Рекет“, но тој сега е во домашен притвор.

Ќе ви се допадне

4Anime: Daigunder (Dub) anime episode 28 online free at https://4anime.biz persona 4 animation reddit

Watch anime online for free at ANIMEFLIX animeflix kimi no na wa

Website https://animetv.cc: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime animetv Episode 24 anime tv shows netflix

Encouragement of Climb (https://gogoanime.be/m/7Zy) Episode 12

Animeflixnl wixsite: https://animeflixnl.wixsite.com/my-site

Knowyourmeme: https://knowyourmeme.com/users/kiss-anime--5