Борко и Николина прославија двегодишнина од брак

Голманот на Вардар, Борко Ристовски, прослави две години брак со неговата сопруга Николина. Таа објави заедничка фотографија со синот Душан и напиша – „Среќна годишнина. Две … Продолжи со читање Борко и Николина прославија двегодишнина од брак