Цела естрада кај Каролина на свадба

By

Медиумите и целата македонска јавност како да чекаше Каролина Гочева да се омажи.

dobivaj vesti na viber

И покрај тоа што љубопитноста на јавноста беше насочена кон деталите поврзани со свадбата, од  организацијата до местото каде ќе се одржи, од фустанот кој ќе го носи пејачката, до оделото на Михаил, сепак сите овие работи се открија на денот на свадбата.

 

Лудата журка и гламурот можеа да се забележат на сите страни, а пријателите на Каролина Гочена успеаа да направат убави фотографии и селфиња и со невестата, но и без неа.

23.09.2017 ❤️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

На свеченоста покрај семејствата и најблиските на младоженците, беа пристуни и претставници на Авалон продукција, се забавуваат и Елена Ристеска, Весна Петрушевска, Владимир Блажев – Панчо, Тамара Тодевска, Александар Дадар, Калиопи, Живкица Каленикова и други јавни личности.

23.09.2017 ❤️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

 

Ќе ви се допадне

go88 hotline game bài go88 quy luật đánh tài xỉu go88

shaoxing sunwin import and export sunwin máy tính link tải sunwin mới nhất