Дани Димтровска се подготвува за новата песна „Да заборавам“

Пејачката Дани Димитровска на својот Инстаграм профил објави фотографија, за време додека се подготвува за снимање на новото музичко видео „Да заборавам“ кое треба да излезе наскоро.

dobivaj vesti na viber

За убавиот изглед на пејачката се погрижиле Даниел Николовски и Снежана Василевска.

Песната „Да заборавам“ ќе биде дел од нејзиниот албум „Град за љубов“.

Фотографијата веднаш предизвика коментари кај нејзините обожаватели кои што дури и се понудија на Дани да бидат дел од видеото кое јавноста наскоро ќе има можност да го види.

Scroll to Top