Драган Спасов-Дац вљубен во Весна   

Директорот на МНТ и актер, Драган Спасов-Дац, сподели љубовна фотографија на која е со својата сопруга Весна. Под фотографијата што ја сподели на својот фејсбук-профил напиша: „Секој има некоја среќа… Мојата среќа се вика Весна“. По ова следуваа низа позитивни коментари на неговите пријатели, посебно такви дека се ретки мажите што вака јавно ја признаваат љубова.

dobivaj vesti na viber

Scroll to Top