Елена Ристевска џогира на кеј на Вардар  

By

Поп-пејачката Елена Ристевска се почесто може да ја видите на тренинг покрај кејот на Вардар. Облечена во спортска облека со едноставно врзана коса во опавче, Елена вачерните часови ги користи за џогинг. Се пофали и на Инстагарм дека добро ја  одржува линјата. Елена неодамна во Турција беше рабтно каде снимаше спот за песната „ Текила и лимон“.

Ќе ви се допадне

AnimeDao free anime: Watch Attack on Titan Season 2 Episode 3 (https://animedao.nl/m/voOX/ep-3)

AniWatch watch anime online: Watch Naruto: Shippuden Episode 488 (https://aniwatch.pro/m/6Vv/ep-488)