Елена сака четврто дете

Фолк- пејачката Елена Велевска повторно привлекува внимание на социјалните мрежи. Овој пат објави фотографија на која е со трудничко стомаче, но  фотографијата е направне кога била бремена со третата  ќерка.

dobivaj vesti na viber

„И оваа година сакам пак да сум трудна“, вели фолк пејачката.

Елена и нејзиниот сопруг Маријан имаат три деца, две ќерки и еден син. Елена вели дека покрај кариерата, секогаш наоѓа време за своите деца, а најави дека наскоро со семејството планира да замине на патување низ Европа.

Scroll to Top