Ева Заева во љубов со Чифлиганец

By

Внуката на Зоран Заев, Ева Заева, заедно со синот на бизнисменот Ванчо Чифлиганец, Душко, уживаат во новогодишните празници. Тие не сакаат премногу да се експонираат, но и не се кријат премногу од очите на јавноста.

Според последната фотографија која што ја сподели Душко на иснтаграм веќе на големо јавноста збори дека двојката е во врска. Откако Зоран Заев стана премиер неговата внука Ева, и неговата ќерка Александра се повеќе го привлекуваат вниманието на јавноста, заради фотографиите кои ги споделуваат на социјалните мрежи.

Ева ја следат повеќе од 40.000 следбеници.

 

Ќе ви се допадне

Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita Episode Preview at Crunchyroll free anime on crunchyroll

Fairy Tail (Dub) (https://funimationfree.com/m/4E68) Episode 175 at website https://funimationfree.com dragon ball z kai funimation