Фатиме се врати на стариот имиџ

By

Кратките шишки и црвениот кармин е препознатливиот имиџ на специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи. Иако подолго време таа не носеше шишки, обвинителката од вчера повторно ги скрати, па го врати и стариот имиџ. Откако во јавноста се појави со препознатливите рамни шишки, Фетаи, освен со фризурата, во јавноста се наметна и со стилот на облекување.

dobivaj vesti na viber

Таа за шишките дури раскажуваше и на вечерта на женски приказни „ПричПич“, кога на присутните во салата им кажа дека во СЈО стасала преставка во која се бара „Фатиме пак да си ги врати шишките“, по што службите и официјално одговориле на преставката.

Ќе ви се допадне

sunwin web game sunwin tải sunwin

tải sunwin

sunwin.apk mới nhất sunwin.apk mới nhất tải sunwin apk

sunwin club game sunwin sunwin tài xỉu

sunwin tài xỉu tải sunwin game sunwin