(Фото) Аделина Тахири купи јака кола

By

Познатата пејачка Аделина Тахири си купи нова кола. Дека има вкус , ја пофалија и нејзините обожаватели, оти Тахири се решила за автомобил од марката Мерцедес.  Таа оваа го сподели на својот Инстаграм профил. Пејачката, која наскоро треба да се породи, не ретко споделува фотографии на социјалните мрежи, од тоа како изгледа за време на бременоста, па често добива комплименти дека е секси трудница. Овој пат, новата кола на пејачката ги собра симпатиите.

 

Ќе ви се допадне