(Фото) Адријана Алачки без шминка

Пејачката, автор и водител на емисијата „Вкусот на традицијата“, Адријана Алачки, важи за жена што внимава на својот изглед. Таа е секогаш средена и нашминкана, ама на својот инстаграм-профил неодамна објави слика без шминка. „Криолифтинг“, напиша таа покрај фотографијата направена додека е на третман во салон за убавина и на своите следбеници им покажа на кој начин се грижи за своето лице.

dobivaj vesti na viber

 

Scroll to Top