(Фото) Александра Заева шик во Германија

By

Александра, ќерката на премиерот Зоран Заев, е на патување во Франкфурт, Германија. Таа сподели фотографија и неколку видеа од празничната атмосфера во германскиот град, а го привлече вниманието и со стилот на облекување – жолтиот џемпер го искомбинирала со сив капут и сребрено ланче. На социјалните мрежи коментираат дека Александра изгледа едноставно и модерно, а нејзините пријатели, пак, во коментари ѝ оставија срциња и бакнежи.

Александра на инстаграм-профилот често споделува слики од своите патувања, а објавува и фотографии со момчето Иван Проданов. Таа неодамна беше манекенка во Струмица на хуманитарната модната ревија за лицата со попреченост.

(Видео) Александра Заева беше манекенка на ревијата во Струмица

 

Ќе ви се допадне

Black Clover (Dub) Episode 142 at website https://animeplanet.cc anime planet my hero academia

My Hero Academia (Dub) Episode 13 at Funimation sony funimation