(Фото) Антониа Гиговска сака да биде Лејди Гага

Пејачката Антониа Гиговска го смени имиџот, па со новата, розова боја на косата потсетува на Лејди Гага, коментираат фановите. Антониа се пофали дека пак направила промена и дека и овојпат му дозволила на нејзиниот пријател Даниел Николовски да експериментира, ама и да ги следи светските трендови.

„Заљубена сум во мојот нов изглед“, вели Антониа, која деновиве постојано споделува слики со розовата нијанса на коса.

Нејзината нова боја им се допадна и на фановите, кои го пофалија новиот изглед на пејачката. „Сега си иста Лејди Гага“, коментират дел од нив.

Scroll to Top