(Фото) Антониа и Иван заљубени во Банско

By

Пејачката Антониа Гиговска и нејзиното момче, Иван Јованов од „Либеро бенд“ се на зимување во Банско, Бугарија. Откако Иван објави заедничка слика од зимувањето, Антониа му остави коментар: „Душа моја“. Двојката одамна не крие дека се во врска, иако на почетокот не сакаат да зборуваат во јавноста за нивната љубов. Но, во интервју за „Репортер“, пејачката откри дека не можеле долго да ја чуваат врската во тајност.

„Скопје е мал град, ќе излезеш, некој ќе те види, а ние не сакавме да седиме само дома и да се криеме“, ни рече тогаш Антониа.

Ќе ви се допадне

The Quintessential Quintuplets (https://animeflix.nl/m/mBLb) Episode 12 at ANIMEFLIX animeflix weathering with you

Watch Dragon Ball Super (Dub) Episode 122 at AnimeFreak sites like animefreak