(Фото) Антонија секси и во пижами

By

Поп-пејачакта Антонија Гиговска ги облече своите новогодишните пижами и се сликаше на Инстаграм. Сликана во домашен амбиент, пајечката им се допадна на своите фанови, па и коментираа дека и во пижамите изгледа заводливо и секси.

Ќе ви се допадне