(Фото) Билјана Дебарлиева како Ким Бесинџер

By

Телевизиската водителка Билјана Дебарлиева неодамна на социјалните мрежи објави фотографија поради која сопругот јавно ја спореди со актерката Ким Бесинџер. На сликата Билјана е со ситни кадрици и розов кармин, па уште неколку нејзини пријатели  оставија коментари дека потсетува на холивудската актерка. Тие напишаа и дека изгледа многу помладо со ваква фризура.

Дебарлиева отсекогаш го привлекувала вниманието на јавноста. Многу нејзини следбеници на социјалните мрежи често ѝ пишуваат дека токму таа е нивната омилена водителка оти секогаш е одмерена, културна и дама со стил.

Ќе ви се допадне

Watch I want to eat your pancreas Episode Full (https://animeplanet.cc/m/7XeY/ep-1) at website https://animeplanet.cc. See more anime planet me

That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 24 at website https://animefreak.ws animefreak attack on titan