(Фото) Џесика Палашоска додека чека да пројде пандемијата, со холивудски гламур потсеќа на македонскиот фолк

By

Фолк-пејачката Џесика Палашоска се потсети на гламурот на холивудските ѕвезди од ’20-те и ’30-те години во новата фотка што ја објави на „Инстаграм“. Таа и сега го привлече вниманието на фановите кои ѝ коментираа дека наликува на вистинска глумица од златното време на Холивуд, кога се снимаа црно-бели филмови.

„Секси и со вкус, баш како што треба“, ѝ напишаа.

Пејачката подолго време ја нема на музичката сцена. Откако почна пандемијата, исто како повеќето музичари и таа нема настапи и турнеи. Неодамна Џесика изјави дека едвај чека работите да се вратат во нормала и да почне да пее пред публика.

Ќе ви се допадне

4Anime toilet bound hanako kun 4anime: Bleach (Dub) (https://4anime.biz/m/7DmE) Episode 366

AnimeHeaven one piece anime heaven: Watch One Piece Episode 837