(ФОТО) Елена и мама Деса-љубов за цел живот   

Поп- пејачка Елена Ристеска и овој пат ги рзнежни фановите. Таа објави фотографија со нејзината мајка, Деса, каде се заедно на дружба во еден скопски ресторан во населбата Аеродром.

„Те сакам мамо, ти си најсилната личност на земјата. Ти благодарам што си ми мајка“, напиша Елана во во описот на фотографијата која ја сподели на Инстаграм.

Scroll to Top