(Фото) Елена Ристеска секси на плажа

By

Пејачката Елена Ристеска на социјалните мрежи објави неколку слики направени летово во Мајами, а од снимањето на нејзиниот нов спот.

dobivaj vesti na viber

Таа од поодамна ја најави промоцијата на новата песна и на спотот снимени во Америка, а фановите во коментар ја прашаа кога ќе ги промовира. Елена доби и пофални зборови за изгледот.

„Прекрасна“, „Како самовила“, „Принцеза“, „Заводлива и на плажа“ се само некои од коментарите што ги доби Елена за изгледот.

 

 

 

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

online anime So I'm a Spider, So What?

One-Punch Man Episode 8

ANIMEFLIX Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 26

Attack on Titan Season 2 Episode 11

anime stream ANIMEFLIX The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

tải go88