(Фото) Елена стана „плавуша“ без ниедна брчка

By

Поп-пејачката Елена Ристеска со двете нови фотки кои ги објави на Инстаграм, покажа што се може да направи шминката. Фотографиите е најава за нешто ново од пејачката кое, вели допрва ќе го открие. Неможе,  а да не се забележи дека освен што  ептен е „плавуша“  и лицето и е прилично испеглано што дури и не личи на себе. Но, како и да е, топ изгледа- коментираат и на Инстаграм.  Трансформацијата и шминката и ја направи нејзиниот шминкер Даниел Николовски, со кој таа со години соработува. Елена недамна ја лансираше својата прва козметичка линија, машки и женски прафеми, со потписот Ера

 

Ќе ви се допадне

Bird's Song; Bird's Poem (https://animedao.nl/m/08jl) Episode Full

Watch Little Witch Academia (Dub) Episode Full

AnimeKisa: IDOLiSH7: Second Beat! anime episode 15 online free at https://animekisa.in free anime

TwistMoe: Rakshasa Street anime episode 24 online free at https://twistmoe.net watch anime free

Forum cs-cart: https://forum.cs-cart.com/user/152703-gogoanimebe/

Slideserve: https://www.slideserve.com/animefreakws