(ФОТО) Ева Заева во едно од најжешките изданија досега

By

Погледнете го ова секси издание на Ева

Струмичанката Ева Заева објави фотографија на Инстаграм на која носи прекрасен костим за капење. Станува збор за едноделен модел инспириран од 70-тите години на минатиот век и од техниката на рачното плетење. Моделот изгледа уникатно и зрачи со својата елеганција и бохемија, а Ева во него изгледа како некој вистински топ модел.

Ќе ви се допадне

Watch Akudama Drive (Dub) Episode 5 at website https://kissanimeonline.com your lie in april kissanime

Watch Fate/stay night: Heaven's Feel - III. Spring Song Episode Full - Cam at website https://funimationfree.com. See more funimation and crunchyroll