(Фото) Фатиме со боб фризура пак диктира мода

Специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи има нова боб- фризура.  Таа повторно го привлече вниманието, откако пред некој ден се појави на судењето на Сашо Мијалков. Освен синиот фустан-кошула, во смирени тонови, овој пат во очи падна и нејзината прилично скратената коса.  Новата боб, која о овој пат е во мода и ја направи Ангела, која веќе подолго време и ја средува косата на обвинителката.

dobivaj vesti na viber

Фетаи, секогаш го привлекува вниманието на јавноста, се едно дали ќе дојде во судот облечена во пантолони и кошула или во елегантен фустан.

 

Scroll to Top