(Фото) Глумецот Атанас Атанасовски на кампување со семејството во Грција

Актерот Атанас Атанасовски со своето семејство е на летен одмор. Партнерката на Атанас, Александра, објави фотографии на социјалите мрежи и се пофали дека семејно се заминати на летно кампување во Грција.

dobivaj vesti na viber

На фотографиите се гледа како нивните деца, синот Павле и ќерката Една, се забавуваат додека летуваат на море.

Актерот е познат по тоа што не зборува за приватниот живот и ретко споделува семејни фотографии во јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AleksBela (@belogram)

Scroll to Top