(ФОТО) Груевски се фати за орото – Не сакаше да биде „коловоџа“

By

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски, вчера беше гостин на традиционалната Комитска вечер, која ја организираат сите општински комитети на ВМРО-ДПМНЕ, денеска во организација на ОК Бутел.

Поранешниот премиер се виде дека беше добро расположен, кога се фати за колото, и почна да го игра, но сепак не го водеше истото.

Ќе ви се допадне

Blue Reflection Ray! (https://twistmoe.net/m/3NYj) Episode 9

animepahe :: okay-ish anime website

Website https://animedao.nl: Watch Haikyuu!! Movie 2: Shousha to Haisha animedao Episode Full animedao bleach

WCOStream: Yusibu: I couldnt become a hero, so I reluctantly decided to get a job. anime episode 12 online free at https://wcostream.cc wcostream

Flipboard: https://flipboard.com/@animeflixnl

Buddypress: https://buddypress.org/members/gogoanimelol/profile/