(Фото) Ирена се тетовираше на градите

By

Фолк-пејачката Ирена Спасовска се тетовираше. Една тетоважа на раката и една над градата, па се пофали на социјалните мрежи. Таа доби комплименти, особено за тетоважата на градите, а  обожавателите ѝ рекоа дека сега изгледа многу секси кога носи деколте. Ирена неодамна беше актуелна во јавноста откако сподели фотографии дека во Доха, главниот град на Катар, уживала во друштво на згоден шеик, кој е сопственик на трговски центар.

 

Пејачката беша актуелна во јавноста и по раскинувањето со новинарот Орце Гелевски, со кого беше во врска 13 години.

(Галерија) Згоден Арап ѝ прави ќеф на Ирена Спасовска

Ќе ви се допадне