(Фото) Ирена Спасовска гола за 8 Март: Се соблекувам кога јас сакам, а не кога мажите очекуваат

By

Фолк-пејачката Ирена Спасовска за 8 Март се соблече гола. Таа објави фотографија на која со рози си ги покри голите гради и ни кажа дека се соблекла затоа што таа така сака.

„Жените треба да се соблекуваат кога тие сакаат, а не кога мажите очекуваат“, изјави Ирена за „Репортер“.

Таа е активна на социјалните мрежи, па често за фановите објавува провокативни фотографии. За потсетување, поради пандемијата на коронавирусот, пејачката во моментот прави пауза од свирките и музиката.

Ќе ви се допадне

AnimeDao animedao online: The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 25

ANIMEFLIX animeflix reddit: Kuroko's Basketball 2 Episode 25