(Фото) Јелена Спенџарска облече венчаница

By
Телевизиската водителка Јелена Спенџарска, секојдневно ги изненадува своите фанови на социјалните мрежи, со фоторафии од нејзините секојдневни активности.
Овој пат Спенџарска направи фотосесија за „Драма студио“, а фотографиите ги сподели со нејзините обожаватели. На нив водителката позира во невестинки фустани, а на некои од фотографиите таа изгледа како спортска невеста и е многу секси.

 

Ќе ви се допадне