(Фото) Јована од „Фчерашни“ стана мајка, бебето Илин најголема радост

By

Јована Аврамовска, која е дел од тимот на популарната „Фчерашни“, стана мајка. Таа  се породи со синот Илин. Името на бебето е желба на Јована и на нејзиниот сопруг Предраг со кого една година е во брак. Мајката и бебето се добро, а породувањето поминало во најдобар ред. Таа објави и фотографија од Илин и Предраг на социјалните мрежи.

За потсетување, Јована се омажи со Предраг Николовски, со кого пред да се решат за брак,  беа подолго време во љубовна врска. Оние кои ги познаваат велат дека тие долго време се познавле и пред пред да ја почнат љубовта. Предраг ѝ е најголема поддршка на Јована во сè што работи, велат нивните блиски.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX: Super Danganronpa 2.5: Komaeda Nagito to Sekai no Hakaimono anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix netflix

Animepahe: Hand Maid May: Akiramemasen anime episode Full online free at https://animepahe.cc anime

https://aniwatch.pro anime

Watch X (Dub) Episode 24

Forums iis: https://forums.iis.net/members/animefreakws.aspx

Forums bagisto: https://forums.bagisto.com/user/animeflixnl