(Фото) Каролина е секси

Во тесни фармерки, прѕирна црна блуза и секси сандали поп-ѕвездата Каролина Гочева снимаше нова фотосесија. Овој пат таа се фотографираше за брендот „Лиу Џо“ , прествувајќи ја урбана жена. Фотографиите ги направи Јована Зука, а фотосесијата се снимаше во близина на МОБ во Скопје.

Поп-пејачката од пед неколки месеци е заштитно лице на групацијата „Магнетик“.