(Фото) Каролина како тинејџерка

By

Во едноставен минималистички фустан, очила за сонце и чевли, Каролина Гочева сними нова фотосесија. Овој пат таа позираше за  за брендот „Лиу Џо“, а на фотографиите изгледа како тинејџерка.

dobivaj vesti na viber

Фотографиите ги направи Јована Зука, а фотосесијата се снимаше во близина на МОБ во Скопје.

Каролина во целосен тинјеџ фазон.

Поп-пејачката од пед неколки месеци е заштитно лице на групацијата „Магнетик“.

Ќе ви се допадне