(Фото) Катарина, две недели по породувањето на прошетка со ќерката

By

Македонскиот модел Катарина Ивановска која пред две недели се породи со ќеркара Кира, излезе да се прошета со бебето. Таа сподели и неколку фотографии. Моделот, не крие  дека постојано е активна и дека по породувањето брзо се враќа во форма. Катарина во интревју за „Репортер“, пред породувањето изјави дека е среќна оти ќе има девојче. Првото дете е синот Вања, кој има две години.

 

Фото:  Вистина.мк

Ќе ви се допадне

AnimeFLV: Noragami Aragoto OVA anime episode 2 online free at https://animeflv.uk free anime online

Website https://aniwatch.pro: Watch Dino Mech Gaiking aniwatch Episode 44 anime websites

The Perfect Insider (https://animeheaven.pro/m/o38) Episode 11

Website https://animedao.nl: Watch Imouto sae Ireba Ii. (ONA) animedao Episode 6 one punch man season 2 animedao

Gab: https://gab.com/kissanimemx

Metal-archives: https://www.metal-archives.com/users/gogoanimebe