(Фото) Катарина, две недели по породувањето на прошетка со ќерката

By

Македонскиот модел Катарина Ивановска која пред две недели се породи со ќеркара Кира, излезе да се прошета со бебето. Таа сподели и неколку фотографии. Моделот, не крие  дека постојано е активна и дека по породувањето брзо се враќа во форма. Катарина во интревју за „Репортер“, пред породувањето изјави дека е среќна оти ќе има девојче. Првото дете е синот Вања, кој има две години.

 

Фото:  Вистина.мк

Ќе ви се допадне

A Silent Voice (https://crunchyrollfree.com/m/pY8z) Episode Full at Crunchyroll my hero academia heroes rising watch online crunchyroll

The Rising of the Shield Hero Season 2 Episode 1-Preview at website https://animefreak.ws one piece animefreak