(Фото) Катарина Ивановска го покажа трудничкото стомаче

By

Македонскиот топ-модел Катарина Ивановска деновиве е на одмор во Шпанија. Таа на Инстаграм објави фотографија на една од плажите на островoт Менорка.  Манекенката го покажа трудничкото стомаче. Моделот наскоро се очекува да стане мајка по втор пат.

Моделот често патува и снима за модни брендови со кои сорабтоува. Таа неодамна сними фотосесијата на Парос во Грција. Одморот го продолжи во Израел од каде објави фотографии како се бања во Мртвото Море.

Таа со нејзиниот партнер Цобе веќе го имаат синот Вања, кој во мај ќе наполни две години.

Ќе ви се допадне

the Garden of sinners -recalled out summer- extra chorus (https://aniwatch.pro/m/YVR5) Episode Full

Website https://animekisa.in: Watch Tenchi Muyou! Ryououki 2nd Season Picture Drama animekisa Episode Full watch anime dub

Website https://kissanime.mx: Watch Itsuka Aeru Kimi ni kissanime Episode Full kissanimefree

AnimeFreak: Urusei Yatsura Movie 5: Kanketsu-hen anime episode Full online free at https://animefreak.ws old animefreak

Ignitiondeck: https://ignitiondeck.com/id/dashboard/?backer_profile=100541

Zoimas: https://www.zoimas.com/profile/animefreakws/about