(ФОТО) Катица Јанева со виски наздрави за внуката

By

Специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева, стана баба. Нејзината ќерка роди девојче, а Јанева оваа радосна вест ја сподели на својот фејсбук-профил.

dobivaj vesti na viber

Јанева на интересен начин го направи тоа споделувајќи фотографија од виски со две чаши во комбинација со апетисани.

„Да, вистина е дека ни се роди девојче, всушност, сега имаме внуче и еве славиме“, рекоа за „Репортер“ од СЈО.

 

Ќе ви се допадне