(ФОТО) Кире Лазаров на новогодишна журка пред 20 години

By

Капитенот на македонската ракометна репрезентација, Кире Лазаров, не се променил многу низ годиниве. На социјалните мрежи се појави негова фотографија од пред повеќе од 20 години, од времето на забавите со пријателите од неговиот роден град Свети Николе.

Фотографијата е од дочек на една Нова година во кафулето „Тифани“.

Ќе ви се допадне