(ФОТО) Лила позира во Шпанија, а Сашко Коцев и постави незгодно прашање!

By

Познатата ТВ водителка Лила Стојановска во моментов е на одмор во Шпанија, а не пропушта ден да ги почести фановите со некоја фотографија од таму.

dobivaj vesti na viber

Таа вчера објави фотографија од нејзината прошетка на дожд, а вниманието му го привлече и на актерот Сашко Коцев кој одлучи да ѝ постави непријатно прашање:

 

Ќе ви се допадне

gogoanimehub. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

anime stream GoGoAnime One Piece

gogoanime1 GoGoAnime Naruto: Shippuden (Dub)

gogoanime How NOT to Summon a Demon Lord Ω

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

High School DxD Episode 3