(Фото) Лила во секси сатенска ноќница заведува на Инстаграм

By

Водителката и инфлуенсерка Лила Филиповска објави слики во секси ноќница на тераса и пак направи хаос на Инстаграм. Боса и со длабоко деколте, нејзиниот изглед им се допадна на фановите. Тие и овој пат ѝ оставија пораки дека е жешка како оган. „Заведуваш со поглед“, стои во коментарите.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне