(Фото) Лила во тантела на вежбање на кејот

By

Водителката и инфлуенсерка Лила Филиповска во шарен фустан и маица со црна тантела ја чека пролетта. Барем така таа напиша на новата фотографија што ја објави на социјалните мрежи. Во елегантно издание кај справите за вежбање на кејот Лила внесе малку свежина во спортскиот  амбиент. Не е тајна дека таа секогаш го привлекува вниманието, неодамна беше актуелна кога заглави на аердромот во Скопје порди маглата, ама по неколку часа полета за Кападокија во Турција, каде што леташе со балон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Ќе ви се допадне

Watch Kemono Jihen Episode 4 at AnimeFreak old animefreak

Watch Your Lie in April Episode 17 (https://animeheaven.pro/m/EDo/ep-17) at AnimeHeaven animeheaven boruto