(Фото) Лила вришти од секс

Легната во кревет со црни салонки, многу блескав накит и со разголени гради, водителката Лила Филиповска им посака среќни празници на своите следбеници и пријатели на социјалните мрежи. „Не можете да смените што мислат луѓето за вас, затоа не се обидувајте. Само живејте го животот и бидете среќни“, им порача водителката.

dobivaj vesti na viber

Водителката често објавува провокативни слики а своите профили на „Инстаграм„ и „Фејсбук“. Нејзините пријатели  овојпат ѝ порачаа дека „вришти од секс“, дека никогаш не изгледала позаводливо и дека им го разубавила денот со нејзините разголени слики.

Водиелката

Scroll to Top