(Фото) Лила за пари фолира на Инстаграм  

Водителката Лила Филиповска позната е по тоа дека на Инстарагм е главна за рекламирање на сешто, од како на одмор да отидете на кредит, до креми за лице, коса, спа- центри, накит. И овој пат, таа ги прелажа оние што ја следат. Па така со фината „Само си пробувам бурми“ сосе раката со два различни … Продолжи со читање (Фото) Лила за пари фолира на Инстаграм