(Фото) Лоба сака да изгледа секси, ќе ги намалува струкот и колковите

By

Пејачката Викторија Лоба реши за краток период да го намали обемот на струкот ѝ колковите. Таа сè пофали посетила специјалист каде била подложна на третман за ласерска липосукција.

„Не можев ни да претпоставам дека ми предстои ласерска липосукција. Звучи опасно, но è сосема безбедно ѝ нема никакви нуспојави“, напиша Лоба.

Пејачката објасни дека при третмани со ваков ласер, се губат околу 10 сантиметри од половината, колковите и бутовите.

 

Ќе ви се допадне