(ФОТО) Љупка на Спејко го крена фустанот среде улица

By

Победникот во „Големиот брат“, Дарко Спејко, и неговата девојка, блогерката Љупка Митрова, постојано ги преплавуваат социјалните мрежи со своите љубовни фотографии.

Овој пат Љупка изненади со интересна и провокативна фотографија. Таа го крена фустанот среде улица, па и сама се пофали на „Инстаграм“ како изгледа . Оние што ги познаваат велат дека нејзините фотографии на му пречеле на Спејко и дека тој се гордеел со изгледот на својата девојка.

Ќе ви се допадне

WCOStream: Forest of Piano anime episode 12 online free at https://wcostream.cc black clover wcostream

Website https://animedao.nl: Watch Anthropo-Cynical Farce animedao Episode Full haikyuu animedao

https://animeflv.uk anime online

Watch Dies irae: The Dawning Days (Dub) Episode Full

Visual: https://visual.ly/users/gogoanimeentity/portfolio

Patreon: https://www.patreon.com/gogoanimelol