(Фото) Маџарска пунџа за бегалецот Груевски

By

Откако експремиерот Никола Груевски се јави од Будимпешта, каде побара азил, на социјалните мрежи не прсетануваат шегите за него. Приказната за  „минувањето преку граница во фустан“, му дојде како доплнителна инспирација на твитерџиите. Новата фотографија, е лепена, монтирана и креирана, сосе пунџата, сосе обетките, сосе се…

 

Ќе ви се допадне

New Hal & Bons (https://gogoanime.be/m/0DDr) Episode Full

Watch My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! X Episode 9

Website https://kissanime.mx: Watch The Dungeon of Black Company kissanime Episode 8 boku no hero academia kissanime

Website https://animebee.to: Watch Tanoshii Muumin Ikka (Dub) animebee Episode 78 dubbed anime

Sites google: https://sites.google.com/view/kissanimemx/

Linktr: https://linktr.ee/animeflixnl