(Фото) Мајката бринета, ќерката русокоса-Ирена ја покажа Зорица

By

Водителката Ирена Спировска на својот Инсатаграм профил објави фотографија од нејзината ќерка  Зорица. Но, се пофали ѝ дека имаат нов миленик во семејството, расно куче за кое од сега ќе се грижат водителката и ќерка ѝ . Ирена ретко кога објавува слики од својата ќерка, а последен пат на социјалните мрежи  ја покажа кога беше матурантка. Многумина коментираа дека двете се како другарки, но и дека е прилично различни, пособено во изгледот.  

Ќе ви се допадне