(ФОТО) Марјана ги спружи гаќите

By

Водителката и манекенка Маријана Станојковска на својот инстаграм-профил ги спружи гаќите сосе градници, па си ги праша фановите кои да ги избере. За моделот со повеќе цреши типуваа 65 проценти од фановите, а црните гаќички со минималистички дезен освоија само 35 проценти од обожавателите.

 

Ќе ви се допадне